Naturalny sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn i dobry wstęp do odchudzania:
Połączenie cytryny, imbiru, wody oraz syropu z drzew palmowych i klonowych.

Jak działają składniki napoju Neera:

Sok z cytryny

Cytryny używane są od tysięcy lat ze względu na ich lecznicze właściwości. Zapewniają dużą ilość witaminy C i antyoksydantów, działają alkalizująco.

Imbir

Wspomaga trawienie i usprawnia krążenie.

Czysta woda

Wypłukuje toksyny  z organizmu.

Naturalny Syrop
z Drzew
MADAL BAL

Połączenie najczystszych syropów palmowych płd. Azji z czystym, kanadyjskim syropem klonowym. Syropy zapewniają  bogactwo minerałów i energię w postaci węglowodanów.

KURACJA NEERA
to naturalna kuracja oczyszczająca  organizm z toksyn.

Odżywczy eliksir z Naturalnego Syropu z Drzew, zastępując pokarm stały, uruchamia mechanizmy samooczyszczające i samoregenerujące organizmu. W rezultacie ciało oczyszcza się z toksyn, szkodliwej wody i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Odzyskujemy witalność, nasza skóra staje się jędrna i gładka, zaczynamy czuć się lepiej w swoim ciele.

Kuracja ta nie jest dietą odchudzającą lecz programem oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym, ale ze względu na  efekt utraty wagi i ujędrnienia skóry używana jest również jako dieta odmładzająca i odchudzająca.

Na co dzień korzystamy z zanieczyszczonej wody, wdychamy zanieczyszczone powietrze, zjadamy pożywienie, które zostało wyprodukowane w nienaturalny sposób, z pomocą środków chemicznych, konserwantów, sztucznych barwników itp., a także zjadamy go zbyt dużo. Rezultatem tego przeciążenia jest gromadzenie się toksyn we krwi, wewnątrz i na zewnątrz organów i w komórkach. Stąd nasze kłopoty z otyłością, brakiem energii, cellulitem i bólami głowy.

Toksyny przez lata gromadzą się w naszym organizmie, aż w końcu stają się takim obciążeniem, że nasze naturalne mechanizmy obronne przestają funkcjonować i stajemy się podatni na różne infekcje i choroby. Dlatego od wieków stosuje się oczyszczanie do leczenia różnych chorób. 

Oczyszczanie organizmu ma szerokie działanie profilaktyczne - działa wzmacniająco i zapobiega wielu chorobom.

Efekty kuracji:
· oczyszczenie organizmu z toksyn
· utrata zbędnych kilogramów
(w czasie kuracji organizm dąży do osiągnięcia idealnej wagi)
· oczyszczenie i ujędrnienie skóry oraz redukcja cellulitu
· poprawa przemiany materii
· zwiększona odporność na choroby i infekcje
· poprawa stanu  włosów i paznokci
· zdrowszy sen

Kuracja Neera została stworzona około 35 lat temu przez lekarza Stanleya Burroughsa, a następnie, w drodze kilkuletnich badań i testów, została ulepszona przez grupę szwajcarskich lekarzy i terapeutów: dr Meywalda (lekarz medycyny i homeopata), dr Raabe (lekarz medycyny i ajurwedy), Kumudini Weeravarna (lekarz ajurwedy, farmaceuta i zielarka) oraz dr Beyera (terapeuta medycyny naturalnej).

Gwiazda na kuracji:

Amerykańska piosenkarka i aktorka Beyonce Knowles zastosowała Kurację Neera, aby schudnąć do swojej roli w filmie "The Dreamgirls", w którym zagrała bardzo szczupłą Dianę Ross.