stokrotkastokrotka

Nasza dietetyk Monika Dajkowska-Bichta została ekspertem ds. żywienia w sieci sklepów Stokrotka.

W akcji "Stokrotka na zdrowie" udziela porad i wspiera w promowaniu ekologicznych produktów, informując o ich właściwościach zdrowotnych. Współpracowała w tworzeniu artykułów o tematyce zdrowotnej i w przygotowaniu bazy zdrowych, nieprzeciętnych przepisów. Była również twarzą rozpoznawalnej kampanii promocyjnej, pozytywnie zauważonej w mediach: Sieci z nowym pomysłem na promocję - rolę kucharza przejmuje dietetyk

Poszerzamy ofertę naszego gabinetu o nowe produkty zawierające w swoim składzie Superfood


Młody jęczmień
Super Day Mix
Super Detox
Guarana
Olej kokosowy

Superfood to żywność o niezwykłych właściwościach zdrowotnych. Jest to żywność bogata w składniki odżywcze. Zawartość w nich witamin, składników mineralnych czy antyoksydantów jest zazwyczaj kilkakrotnie wyższa niż w zwykłych produktach. Superfood to żywność pochodzenia naturalnego, która nie jest przetworzona. Najlepiej, gdy spożywa się ją na surowo. Włączając ją do codziennego menu wzmacniamy naszą odporność, dodajemy organizmowi energii, a także zmniejszamy ryzyko chorób m.in. cukrzycy, chorób serca nadciśnienia i nowotworów.

Olej kokosowy to najlepszy wybór do zdrowej obróbki termicznej w kuchni. Przy wysokiej temperaturze nie wydziela szkodliwych związków w kontakcie z jedzeniem. Nie podnosi również cholesterolu, bo nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, a jego kwasy tłuszczowe o średnich łańcuchach nie przyczyniają się do tycia, ale do spowolnienia odkładania się tkanki tłuszczowej. Jest polecany również w domowych zabiegach kosmetycznych dla poprawy kondycji skóry i włosów.
Warto jednak zadbać o to, żeby pochodził z najlepszego źródła, tak jak proponowany przez nas Bio Olej Kokosowy z linii Diet Food. Jest pozyskiwany z miąższu kokosa i nie zawiera barwników ani sztucznych składników zapachowych. To oznacza, że nie był bielony, perfumowany ani rafinowany, co sprawia, że jego wartości odżywcza nie maleją.
Propozycje użycia oleju:
1. Do podsmażania warzyw, np. czosnku, cebuli, marchewki, cukinii, pomidorów itd.
2. Do obróbki termicznej ryb, mięs i owoców morza
3. Do pieczenia, np. przy smarowaniu naczynia przed włożeniem do piekarnika
4. W zabiegach kosmetycznych: jako odżywka na włosy, skórę lub paznokcie

Więcej o właściwościach zielonej żywności (chlorofilu) znajdziecie w dziale artykuły

WCZASY OCZYSZCZAJĄCE – RUSZAMY!


Z radością informujemy, że nasza Poradnia oficjalnie rozpoczyna organizację autorskich Wczasów Oczyszczających! Uczestnicy pod opieką dietetyka przejdą na siedmiodniowy jadłospis oczyszczający, oparty na leczniczym chlorofilu i pysznych koktajlach. Dodatkową atrakcją są ćwiczenia i warsztaty, w jakich można wziąć udział.

Szczegóły znajdziecie na stronie www.wczasyoczyszczajace.pl

PODARUJ PREZENT = PODARUJ ZDROWIE


Zastanawiasz się co podarować bliskiej ci osobie na prezent. Chcesz, żeby Twój prezent był wyjątkowy.
Podaruj bon upominkowy na skorzystanie z usług naszej poradni. Osoba obdarowana otrzyma specjalny imienny kupon zapakowany w ozdobne pudełko.

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny:
793 093 188 lub e-mailowy: dietetyk@twojanowadieta.pl

TERAPIA DIETETYCZNA ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU


Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy naszą ofertę o prowadzenie terapii dietetycznej za pośrednictwem internetu. Teraz niezależnie od miejsca zamieszkania możesz mieć osobistego dietetyka bez wychodzenia z domu. Nasza poradnia prowadzi już w ten sposób pacjentów we Włoszech, Anglii, Irlandii oraz Szwecji. Zapraszamy chętnych do kontaktu mailowego: dietetyk@twojanowadieta.pl
Więcej szczegółów w zakładce oferta indywidualna.

Powrót do strony głównej >>

NOWA FORMA SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ NA SOKI NEERA


Wystarczy:
1) Kliknąć zakładkę SKLEP
2) Wybrać produkt
3) Zaznaczyć zamawianą ilość
4) Wybrać miejsce odbioru zamówienia lub opcję WYSYŁKA POCZTĄ
5) Dokonać przelewu

Powrót do strony głównej >>